wielotematyczny

Twój niepowtarzalny sklep internetowy

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało autorskie oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze i równocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko dlatego, by zagwarantować naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na najwyższym poziomie. Założenie sklepu internetowego na naszej platformie to gwarancja dostępu do rozwiązań przystosowanych do rozmaitych oczekiwań osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, w tym do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami opinii, a jest to zaledwie część oferowanych przez nas usług.

Według zebranych przez nas danych, korzystanie z przygotowanych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia od 2 do 4 godzin pracy dziennie. Nasi eksperci stale pracują nad aktualizacjami, byś jako nasz partner mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci dobrać odpowiedni plan, dopasowany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz możliwość wypróbowania naszej platformy nieodpłatnie przez dwa tygodnie. Zobacz, że używanie jej jest naprawdę proste i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Otwierając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeżeli jesteś miłośnikiem czegoś i masz chęć połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To ciekawe rozwiązanie, jeżeli chcesz zacząć dorabiać do pensji, ale także przetestować koncepcję na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie przyjęty przez klientów. Otwórz e-sklep na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi eksperci służą pomocą na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, po znacznie więcej informacji.